החלמה מהירה דיאנה
צילום: מוטי קלינגרסופי: ג'קסון קרעה רצועות וסיימה את העונה
ספסל ,03/02/2008

בדיקה ראשונית בבית החולים מאיר בכפר סבא שבוצעה היום הכריעה כי דיאנה ג'קסון גמרה את העונה בעקבות הפציעה בברך שהיא ספגה במשחק בספרד ביום חמישי. "אני לא מעכלת את מה שקרה," אמרה ג'קסון.

בדיקה ראשונית בבית החולים מאיר בכפר סבא שבוצעה היום על ידי ד"ר עומר מידן לכדורסלנית אלקטרה רמת השרון דיאנה ג'קסון, העלתה כי היא סיימה את העונה.
בבדיקה אובחנו קרעים בכמה רצועות בברך הפצועה שלה (שמאל). השחקנית תעבור מחר בדיקת MRI. בעוד שבוע תשוב ג'קסון לבדיקה נוספת בבית החולים שתתן אבחנה סופית למידת הנזק.

"מעולם לא הייתי בקבוצה כל כך מיוחדת, ואני לא מאמינה שזה קרה לי. כל החודש האחרון היה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, אני לא מעכלת את מה שקרה" אמרה היום דיאנה ג'קסון.

"פציעה היא תמיד דבר עצוב, אבל העונה הזו כשהמירקם האנושי בקבוצה הוא כל כך נדיר, הפציעה כואבת כפליים. איבדנו את ג'קסון לא רק כשחקנית אלא כאדם, אבל יש לנו קבוצה עם מספיק חוסן וכוחות כדי להתגבר על המכשול ולהמשיך הלאה" אמרה רחל אוסטרוביץ', יו"ר הקבוצה.
בקבוצה יחלו לחפש מחליפה.

ג'קסון היא הקלעית השנייה בטיבה בליגה עם ממוצע של 21.8 נקודות למשחק, ומוסיפה 8.6 ריב' למשחק. זו העונה השנייה ברציפות שלה ברמה"ש, אשר מובילה את טבלת הליגה עם הפסד אחד בלבד.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();