מחכות לרמלה בחצי הגמר
צילום: מוטי קלינגריורוקאפ נשים: היריבות עד הגמר
ספסל ,18/01/2008

אלקטרה רמה"ש תפגוש בשלב שמינית הגמר את אקסטרגוסה הספרדית, ורמלה תתמודד מול רוזמברוק הסלובקית. בניגוד לפירסומים קודמים, שתי הישראליות לא יכולות להיפגש עד הגמר. כל היריבות הפוטנציאליות של הישראליות עד הגמר, כולל מה רמלה צריכה לעשות כדי לפגוש שוב את מוניק קורי ופלנט פירסון – בפנים.

היריבה של רמת השרון בשמינית הגמר היא אקסטרגוסה הספרדית, שגברה בשלב 1/16 הגמר על גראן קנריה ללא יתרון ביתיות אחרי שהפסידה את המשחק הראשון בבית ב4 וניצחה בחוץ ב12. עקב דירוגה הנמוך של אקסטרגוסה ביורוקאפ, יתרון הביתיות יהיה של רמה"ש. אקסטרגוסה מדורגת במקום החמישי בליגה הספרדית ויש לה שתי זרות, קישה בראון האמריקאית וג'ואן היל האוסטרלית הותיקה.
משחק 1: בספרד, 31 לינואר
משחק 2: ברמה"ש, 7 לבפרואר

המנצחת בסדרה הזו תפגוש בחצי הגמר את המנצחת בין גלטאסראיי הטורקית (ויקי ג'ונסון, סופיה יאנג) וטארבס הצרפתית ברבע הגמר.

בחצי הגמר היריבות הפוטנציאליות של רמה"ש הן גוספיץ' הקרואטית שאמורה להדיח את בוטאספור הטורקית, מקום 32 שהדהימה את דינאמו קרוסק שדורגה ראשונה במפעל, או המנצחת בין סקיו האיטלקית (לורה מאקי, רפאלה מסקיאדרי) ונאדזהדה אורנבורג הרוסית (בטי לנוקס).

רמלה תתמודד בשמינית הגמר נגד רוז'מברוק הסלובקית (אין שמות מוכרים, מקום 2 בסלובקיה עם מאזן 10 – 2 אחרי קבוצת היורוליג קוסיץ'). רוז'מברוק תהנה מיתרון הביתיות בזכות שישה ניצחונות בשלב המוקדם.
משחק 1: ברמלה, ב31 לינואר
משחק 2: בסלובקיה, ב7 לפברואר

במידה ורמלה תעלה, ברבע הגמר תחכה לה ככל הנראה מובילת הליגה האיטלקית, טארנטו, (רבקה ברונסון, לינדה פרוליך, מישל גרקו) שאמורה לעבור את גורזו הפולנית.

היריבות הפוטנציאליות בחצי הגמר הן המקום השני באיטליה, ונציה (נאקיה סאנפורד, שאנון ג'ונסון, מרי אנדראד) שאמורה לעבור את צ'בקטה הרוסית, או דינאמו מוסקבה של מוניק קורי ופלנט פירסון שאמורה לעבור פאניונוס היוונית (ארין ת'ורן).


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();