חוזרת לכתום


דיונה ג'קסון עברה לבני יהודה
ליאור קלינגר ,14/12/2007

דיונה ג'קסון שוחררה ממכבי אשדוד וחתמה לעונה וחצי בבני יהודה, שם שיחקה בעונה שעברה. ג'קסון תחליף בשכונת התקווה את קמישה הירסטון.

לדיונה ג'קסון (25, 1.75) שהגיעה לישראל באמצע העונה שעברה לבני יהודה, היו קשיי הסתגלות במכבי אשדוד העונה. למרות פתיחת עונה מאד חלשה באשדוד החליטו לא לערוך שינוי לפני הפגרה, ובשני המשחקים האחרונים היא התעוררה עם 20.0 נקודות (50.0% ל-2, 60.0% ל-3) ו-8.0 ריבאונדים למשחק. למרות זאת באשדוד החליטו לשחרר אותה.

"קודם כל חשוב לי לומר שאני מאד מעריכה את דיונה, בתור שחקנית ובתור בן אדם," אמרה דליה בושינסקי, מאמנת אשדוד, "אני רוצה להודות לה על העבודה שהיא עשתה במכבי אשדוד". לגבי ההחלטה לשחרר את ג'קסון, אמרה בושינסקי: "הרגשתי שהגענו למיצוי בעיקר התקפי של הקבוצה, וכדי לקחת את הקבוצה צעד אחד קדימה אנחנו צריכים שחקנית קצת שונה. שחקנית שאולי תתאים יותר לצורת המשחק שהייתי רוצה שהקבוצה תציג, ולשחקניות שבקבוצה", סיכמה בושינסקי. אשדוד מדורגת כרגע במקום החמישי בטבלה עם מאזן 5 – 5, ונמצאת במאבק עם רמת חן (6 – 4) וחולון (4 – 6) על המקום הרביעי.

בבני יהודה שמחו מאד לקבל חזרה את ג'קסון, שבעונה שעברה הגיעה לקבוצה באמצע העונה וסחפה את הקבוצה ל12 ניצחונות ב-14 משחקים ולהופעה מפתיעה בחצי גמר הפלייאוף. ג'קסון הייתה הדבק של החבורה בכתום וסיימה עם 12.9 נקודות (58.5% ל-2), 7.9 ריב' ו-2.7 אס' ב-34.9 דקות למשחק. "אנחנו חושבים שהיא יכולה לעזור המון באספקטים שחסרו לנו העונה, היא יכולה לחבר את קבוצה ולא רק ברמה המקצועית", אמרה מדמון שכאמור הייתה עוזרת המאמן בשכונה בעונה שעברה. "יש לנו בעיה בריבאונד, והיא יכולה לתת לנו את מה שלא היה לנו עד עכשיו. אני מניחה שהיא תעשה עבודה טובה, בעונה שעברה היא הייתה נהדרת ורצינו שהיא תמשיך, אנחנו שמחים שהיא פה", המשיכה מדמון. בבני יהודה לא התרגשו מהעונה הלא טובה של ג'קסון באשדוד, עם 10.8 נק' (41.3% ל-2) ו-5.6 ריב' למשחק בלבד. "זה לא כל כך מפתיע כי היא לא שיחקה בעמדה שלה והיה לה קשה להתחבר, היא שיחקה כ-4 ונעלמה קצת. קורה לפעמים שדברים לא מתחברים, אני רוצה לקוות שאצלנו היא תתחבר טוב", סיכמה מדמון.

ג'קסון תצטרף לבני יהודה למשחק השני בסדרת רבע גמר הגביע מול אלקטרה רמה"ש ביום חמישי. ביום שני הכתומות יאלצו להסתדר עם שתי זרות בלבד, שכן קמישה הירסטון כבר לא בארץ.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();