חן נוסל


השחקניות לא שוכחות
ספסל ,17/11/2007

שחקניות ליגת העל המשיכו השנה את המסורת שפתחו בשנה שעברה עם הפנינג ספורט לילדי כפר כמא, לזכרן של נילי ודיאן נאתכו, שנהרגו בתאונת דרכים לפני שלוש שנים.
הילדים נהנו ממגוון תחנות שהפעילו השחקניות. תמונות ותגובות בפנים.

שלוש שנים לאחר תאונת הדרכים הקשה שעלתה בחייהן של נילי ודיאן נאתכו, התאספו הבוקר [שבת] שחקניות ליגת העל בכפר כמא, המקום בו נולדו וגדלו האחיות כדי לערוך זו השנה השנייה יום כיף לילדי הכפר. את האירוע, בו נכחו כמובן גם אברם ומירים נאתכו, פתחה שרית ארבל במספר מילים: "לפני שלוש שנים נספו נילי ודיאן בתאונת דרכים. הסיבה שאנחנו פה היא לשמור על המסורת של להגיע לכאן פעם בשנה על מנת לשמח אתכם", אמרה ארבל לילדים הלבושים כולם בחולצות עם הדפס של נילי ודיאן שחילקו להם השחקניות, "כי אני בטוחה שהן היו רוצות את זה. לאברם ומרים היקרים אני רוצה לומר תודה על הכל, ולכולם תשמרו על עצמכם בכבישים," היא סיכמה.

שרון זאבי, מהמארגנים הראשיים של האירוע השנה, דיברה על המשמעות שלו בעיניה. "זה חשוב לנו כי נילי נגעה בכל אחת מאיתנו, והמשפחה שלה מאז ומתמיד הייתה כמו משפחה שנייה לכולנו, וחשוב לנו להחזיר להן", אמרה. "זו כבר השנה השנייה ואני מקווה שהמסורת תמשיך, חשוב שהבנות ידעו מי היו נילי ודיאן, חשוב להגביר את המודעות לבטיחות בדרכים ולעשות קצת שמח לילדים בכפר, זה לא משהו שהם רגילים אליו", הוסיפה.

"זה המעט שאנחנו יכולות לעשות, קצת לשמח את הילדים ואת המשפחה, זה מאד חשוב להורים ועושה להם הרבה כיף", אמרה חן נוסל על הסיבה שהיא ועוד כעשרים שחקניות נוספות הגיעו הבוקר לכפר. "כל הכפר עבר טראומה רצינית, אז לראות את הילדים שמחים זה עושה הכל", היא המשיכה. "חשוב לציין את היום הזה, להנציח את הבנות", אמרה שירה העליון, "כל הכבוד למארגנים ולשחקניות שהגיעו, זה דבר מדהים ומבורך ואני מקווה שזה יימשך".
הילדים נהנו ממתקנים מתנפחים ותחנות שונות של משחקים כמו קליעה למטרה, טניס שולחן וכמובן קליעה לסל.

לחצו כאן לדף הזכרונות של נילי ב'ספסל'

השחקניות מארגנות את האירוע (אורנית שוורץ מחופשת)


ענבר וקסמן מתפעלת אחד מהמתקנים המתנפחים


מירב דורי וטלי נוי


הילדים מתחרים בטיפוס


מימין: ענת גולדברג, שרון זאבי, מיכל אפשטיין, מור בן ברק


חן נוסל עם האסיסט

כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();